ÖVRIGT / Diverse / Resegarderob 15039053
nr 1503 9053
Resegarderob
omkring 1900, med inredning. Höjd: 108 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:35:20
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)